Nowy Katalog Tadmar 2014 Polecamy nowe wydanie Katalogu ...


HITY na
listopad

Rothenberger Euro Klima

Słoneczne plaże Chaffoteaux

Serwis Chaffoteaux

Pompy LFP - ePCO

Wskaż region lub nazwę miasta aby zobaczyć adresy placówek.

POZNAŃ

  Tadmar Centrala
       Biuro Zarządu

ul. Głogowska 218
60-104 Poznań
tel. +48 61 827 24 00
fax +48 61 827 24 10
office@tadmar.pl

  Hurtownia Lutycka
       Dział Sprzedaży

 ul. Lutycka 11
 60-415  Poznań
 tel. +48 61 849 68 11 do 14
 fax +48 61 849 68 41
 tadmar.lutycka@saint-gobain.com

  Hurtownia Torowa
 ul. Torowa 2/4
 61-315  Poznań
 tel. +48 61 873 32 10
 fax +48 61 873 32 07
 tadmar.torowa@saint-gobain.com

POZNAŃ

  CENTRALA
 ul. Głogowska 218
 60-104 Poznań
 tel. +48 61 827 24 00
 fax. +48 61 827 24 10
 office@tadmar.pl

 KSIĘGOWOŚĆ
 tel. +48 61 827 24 51, 827 24 47
 WINDYKACJA
 tel. +48 61 827 24 48, 827 24 49
 INFORMATYKA
 tel. +48 61 827 24 23, 827 24 26

POZNAŃ

   ul. Lutycka 11
 60-415 Poznań
 tel. +48 61 849 68 10 do 14
 fax +48 61 849 68 41
 hurtownia.lutycka@tadmar.pl

  Hurtownia Torowa
 ul. Torowa 2/4
 61-315  Poznań
 tel. +48 61 873 32 10
 tel. +48 61 873 32 13-14
 fax +48 61 873 32 07
 tadmar.torowa@saint-gobain.com

POZNAŃ
WROCŁAW

   ul. Długosza 41/47
 51-162 Wrocław
 tel. +48 71 326 72 20 do 22
 fax +48 71 325 36 63
 tadmar.dlugosza@saint-gobain.com

   ul. Karmelkowa 29
 52-437 Wrocław
 tel. +48 71 346 37 00
 fax +48 71 346 37 10
 tadmar.karmelkowa@saint-gobain.com

WROCŁAW

   ul. Długosza 41/47
 51-162 Wrocław
 tel. +48 71 326 72 20 do 22
 fax +48 71 325 36 63
 hurtownia.dlugosza@tadmar.pl

WROCŁAW

   ul. Karmelkowa 29
 52-437 Wrocław
 tel. +48 71 346 37 00
 fax +48 71 346 37 10
 hurtownia.karmelkowa@tadmar.pl

KRAKÓW

   ul. Centralna 51
 31-586 Kraków
 tel. +48 12 410 12 00
 fax +48 12 410 12 13
tadmar.centralna@saint-gobain.com

   ul. Zawiła 56
 30-390 Kraków
 tel. +48 12 262 53 54 82
 fax +48 12 262 53 49 lub w.25
 tadmar.zawila@saint-gobain.com

KRAKÓW

   ul. Centralna 51
 31-586 Kraków
 tel. +48 12 410 12 00
 fax +48 12 410 12 13
hurtownia.centralna@tadmar.pl

BIELSKO BIAŁA

   ul. Piekarska 74
 43-300 Bielsko Biała
 tel. +48 33 818 15 82
 fax +48 33 821 41 96
tadmar.bielskobiala@saint-gobain.com

KRAKÓW

   ul. Zawiła 56
 30-390 Kraków
 tel. +48 12 262 53 54
 fax +48 12 262 53 49
 hurtownia.zawila@tadmar.pl

ZAMOŚĆ

   ul. Namysłowskiego 2
 22-400 Zamość
 tel./fax +48 84 627 16 14 i 15
 tadmar.zamosc@saint-gobain.com

GDAŃSK

   ul. Marynarki Polskiej 71
 80-557 Gdańsk
 tel. +48 58 342 13 22 do 24
 fax +48 58 343 12 43
 tadmar.gdansk@saint-gobain.com

ELBLĄG

   Kazimierzowo 3a
 82-300 Elbląg
 tel. +48 55 237 61 40
 fax +48 55 237 61 41
tadmar.elblag@saint-gobain.com

EŁK

   ul. Suwalska 84
 19-300 Ełk
 tel. +48 87 621 84 84
 fax +48 87 610 36 30
 tadmar.elk@saint-gobain.com

KIELCE

   ul. Batalionów Chłopskich 82
 25-671 Kielce
 tel. +48 41 366 02 77
 fax +48 41 335 95 74
 tadmar.kielce@saint-gobain.com

CHEŁM

   ul. Kolejowa 59
 22-100 Chełm
 tel. +48 82 560 45 01
 fax +48 82 560 45 00
 hurtownia.chelm@tadmar.pl

OSTROWIEC ŚWIETOKRZYSKI

   ul. Kilińskiego 59
 27-400 Ostrowiec Św.
 tel. +48 41 265 50 10
 fax +48 41 265 50 20
 tadmar.ostrowiec@saint-gobain.com

TARNOBRZEG

   ul. M.C.Skłodowskiej 2
 39-400 Tarnobrzeg
 tel. +48 15 822 97 80 do 82
 fax +48 15 822 97 83
 tadmar.tarnobrzeg@saint-gobain.com

BYDGOSZCZ

   ul. Bronikowskiego 27/35
 85-426 Bydgoszcz
 tel. +48 52 581 22 63 do 65
 fax +48 52 581 22 60
 tadmar.bydgoszcz@saint-gobain.com

GDYNIA

   ul. Hutnicza 18
 81-038 Gdynia
 tel. +48 58 667 37 30
 fax +48 58 667 37 31
 tadmar.gdynia@saint-gobain.com

CZĘSTOCHOWA

   ul. Bór 159/163
 42-200 Częstochowa
 tel./fax +48 34 365 91 07
 tadmar.częstochowa@saint-gobain.com

BĘDZIN

   ul. Kościuszki 46-50
 42-500 Będzin
 tel. +48 32 294 41 41
 fax +48 32 294 41 40
 tadmar.będzin@saint-gobain.com

GLIWICE

   ul. Tarnogórska 215
 44-105 Gliwice
 tel.+48 32 339 30 70
 fax +48 32 339 30 71
 tadmar.gliwice@saint-gobain.com

GORZÓW WIELKOPOLSKI

   ul. Podmiejska 24
 66-400 Gorzów Wlkp.
 tel. +48 95 725 60 02 do 08
 fax +48 95 725 60 00
 tadmar.gorzow@saint-gobain.com

KATOWICE

   ul. Leopolda 31
 40-189 Katowice
 tel. +48 32 609 79 80 do 99
 fax +48 32 609 79 85
 tadmar.katowice@saint-gobain.com

TORUŃ

   ul. Mazowiecka 52-68
 87-100 Toruń
 tel. +48 56 611 63 43 do 45
 fax +48 56 611 63 50
 tadmar.torun@saint-gobain.com

WŁOCŁAWEK

   ul. Płocka 26
 87-800 Włocławek
 tel. +48 54 412 35 20
 fax +48 54 412 35 24
 tadmar.wloclawek@saint-gobain.com

ZAWIERCIE

   ul. Władysława Żyły 16
 42-400 Zawiercie
 tel. +48 32 671 03 10
 fax +48 32 671 03 11
 tadmar.zawiercie@saint-gobain.com

ZIELONA GÓRA

   ul.  Zimna 1
 65-735 Zielona Góra
 tel. +48 68 328 65 55-56
 fax +48 68 328 65 65
tadmar.zielonagora@saint-gobain.com

Dział Infrastruktura
 kom. +48 602 303 176
 kom. +48 608 501 035
 kom. +48 602 186 124
infrastruktura.zielonagora@saint-gobain.com

WAŁBRZYCH

   ul. Chrobrego 53
 58-300 Wałbrzych
 tel. +48 74 842 24 29
 fax +48 74 842 93 90
 tadmar.walbrzych@saint-gobain.com


JELENIA GÓRA

   ul. Wolności 127
 58-500 Jelenia Góra
 tel. +48 75 752 12 36
 fax +48 75 764 87 98
tadmar.jeleniagora@saint-gobain.com

Dział Infrastruktura
 tel. +48 75 752 12 36
 fax. +48 75 764 87 98
 kom. +48 662 032 172
infrastruktura.jeleniagora@saint-gobain.com

SZCZECIN

   ul. Pomorska 61-65
 70-812 Szczecin
 tel. +48 91 469 90 63 do 65
 fax +48 91 469 90 66
tadmar.pomorska@saint-gobain.com

SZCZECIN

   ul. Pomorska 61-65
 71-220 Szczecin
 tel. +48 91 469 90 63-79
 fax +48 91 439 06 29
 hurtownia.szczecin@tadmar.pl

SZCZECIN

   ul. Żyzna 17
 71-220 Szczecin
 tel. +48 91 311 38 60 do 61
 fax +48 91 311 38 69
 hurtownia.szczecin@tadmar.pl

ŁÓDŹ

   ul. Duńska 3/5
 91-204 Łódź
 tel. +48 42 613 23 60
 fax +48 42 613 23 66
 tadmar.dunska@saint-gobain.com

ŁÓDŹ

   ul. Duńska 3/5
 91-204 Łódź
 tel. +48 42 613 23 60
 fax +48 42 613 23 66
 hurtownia.dunska@tadmar.pl

RADOM

   ul. Zubrzyckiego 2
 26-600 Radom
 tel. +48 48 344 30 65
 fax +48 48 344 01 50
 tadmar.radom@saint-gobain.com

STARGARD SZCZECIŃSKI

   ul. Limanowskiego 32
 73-110 Stargard Szczeciński
 tel. +48 91 578 75 71 do 72
 fax +48 91 578 75 70
 tadmar.stargard@saint-gobain.com

RZESZÓW

   ul. Instalatorów 3
 35-210 Rzeszów
 tel. +48 17 863 24 13
 fax +48 17 863 24 13 w.15
 tadmar.rzeszow@saint-gobain.com

Dział Infrastruktura
 tel. +48 17 850 11 65
 tel. +48 17 850 11 66
 fax. +48 17 850 11 95
 kom. +48 668 579 329
 kom. +48 662 211 486
infrastruktura.rzeszow@saint-gobain.com

NOWY SĄCZ

   ul. Magazynowa 1
 33-300 Nowy Sącz
 tel/fax +48 18 442 87 94
 tadmar.nowysacz@saint-gobain.com

LEGNICA

   ul. Poznańska 12
 59-220 Legnica
 tel. +48 76 852 57 56
 fax +48 76 852 57 57
 tadmar.legnica@saint-gobain.com

KONIN

   ul. Kleczewska 41
 62-510 Konin
 tel. +48 63 245 70 25
 fax +48 63 245 70 20
 tadmar.konin@saint-gobain.com

OPOLE

   ul. Cygana 1
 45-131 Opole
 tel. +48 77 42 32 140
 fax +48 77 42 32 150
 tadmar.opole@saint-gobain.com

TARNÓW

   ul. Tuchowska 23
 33-100 Tarnów
 tel. +48 14 626 83 23
 fax +48 14 626 83 24
 tadmar.tarnow@saint-gobain.com

PŁOCK

   ul. Targowa 20A
 09-400 Płock
 tel. +48 24 367 10 24 do 25 i 27
 fax +48 24 367 10 26
 tadmar.plock@saint-gobain.com

OLSZTYN

   ul. Cementowa 3
 10-429 Olsztyn
 tel. +48 89 539 15 38
 fax +48 89 534 17 70
 tadmar.olsztyn@saint-gobain.com

KOSZALIN

   ul. Lniana 9b
 75-213 Koszalin
 tel. +48 94 341 86 20
 fax +48 94 347 06 18
 tadmar.koszalin@saint-gobain.com

CIECHANÓW

  Brak hurtowni w wybranej miejscowości.

GRUDZIĄDZ

   ul. Jeziorna 4
 86-300 Grudziądz
 tel. +48 56 461 03 37 do 38
 fax +48 56 461 03 37
tadmar.grudziadz@saint-gobain.com

WARSZAWA

   ul. Krakowiaków 99/101
 02-255 Warszawa
 tel. +48 22 868 81 28 do 30
 fax +48 22 868 81 37
 tadmar.warszawa@saint-gobain.com

WARSZAWA

   ul. Omulewska 27
 04-128 Warszawa
 tel. +48 22 512 68 00
 fax +48 22 512 68 09
 hurtownia.omulewska@tadmar.pl

WARSZAWA

   ul. Krakowiaków 99/101
 02-255 Warszawa
 tel. +48 22 868 81 28 do 30
 fax +48 22 868 81 37
 hurtownia.warszawa@tadmar.pl

   ul. Staniewicka 10
 03-310 Warszawa
 tel. +48 22 335 14 21/22
 fax +48 22 335 14 25

BEŁCHATÓW

   ul. Czyżewskiego 52k
 97-400 Bełchatów
 tel. +48 44 633 81 40 do 42
 fax +48 44 633 81 45
 tadmar.belchatow@saint-gobain.com

BIAŁYSTOK

   ul. Przędzalniana 60
 15-688 Białystok
 tel. +48 85 664 32 48 i 49
 fax +48 85 664 32 56
 tadmar.bialystok@saint-gobain.com

LUBLIN

   ul. Olszewskiego 11
 20-481 Lublin
 tel. +48 81 710 40 80
 fax +48 81 710 40 88
 tadmar.lublin@saint-gobain.com

RYBNIK

   ul. Podmiejska 95
 44-270 Rybnik
 tel. +48 32 422 62 53
 fax +48 32 422 62 52
 tadmar.rybnik@saint-gobain.com

Dział Infrastruktura
 tel: +48 32 422 62 52
 fax: +48 32 422 62 53
 kom. +48 698 443 379
 kom. +48 668 355 817
infrastruktura.rybnik@saint-gobain.com

TYCHY

   ul. Przemysłowa 55
 43-100 Tychy
 tel. +48 32 775 16 20
 fax +48 32 775 16 21
 tadmar.tychy@saint-gobain.com


PIŁA

   ul. Jana Styki 8
 64-920 Piła
 tel. +48 67 352 67 01 do 02
 fax +48 67 352 67 00
 tadmar.pila@saint-gobain.com

LESZNO

   ul. Okrzei 2
 64-100 Leszno
 tel. +48 65 525 29 12 i 18
 fax +48 65 525 29 10
 tadmar.leszno@saint-gobain.com

   ul. Wrocławska 192-208
 62-800 Kalisz
 tel. +48 62 736 41 49
 fax +48 62 736 41 48
tadmar.kalisz@saint-gobain.com

Dział Infrastruktura
 tel. +48 62 736 41 49
 fax. +48 62 736 41 48
 kom. +48 694 430 426
 kom. +48 696 422 724
infrastruktura.kalisz@saint-gobain.com

GNIEZNO

   ul. Orcholska 42
 62-200 Gniezno
 tel. +48 61 424 87 01 do 03
 fax +48 61 424 87 00
 tadmar.gniezno@saint-gobain.com


PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

   al. 1 Maja 21
 97-300 Piotrków Trybunalski
 tel./fax +48 44 645 26 70
 tadmar.piotrkow@saint-gobain.com


SIERADZ

   ul. Organizacji Katyń 11
 98-200 Sieradz
 tel. +48 43 826 78 00
 fax +48 43 826 78 10
 tadmar.sieradz@saint-gobain.com


PUŁAWY

   ul. Lubelska 55
 24-100 Puławy
 tel. +48 81 889 05 80
 fax +48 81 889 05 90
 tadmar.pulawy@saint-gobain.com


Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.