Kup grzejnik i odbierz 150 zł! Akcja promocyjna Instal Projekt

Polski producent niezawodnych grzejników, Instal Projekt, ruszył z akcją promocyjną. Klienci po zakupie konkretnych produktów mogą otrzymać zwrot równy nawet 150 zł. Wystarczy kupić grzejnik objęty akcją promocyjną i zarejestrować zakup.

Zwrot gotówki w dobrym stylu

We wrześniu poprzedniego roku firma Instal Projekt uruchomiła kolejną akcję promocyjną. Tym razem to „Niezawodny cashback”. Zasady są proste. Wszystkie osoby, które zakupią grzejnik Mondrian lub Poppy w jednym ze sklepów partnerskich oraz zarejestrują zakup, mogą liczyć na zwrot 150 zł prosto na konto bankowe.

Do wzięcia udziału w akcji potrzebujesz unikalnego kodu promocyjnego – znajdziesz go na etykiecie umieszczonej w kartonie z wybranym grzejnikiem. Musisz też posiadać skan dowodu zakupu – paragonu lub faktury. Masz to? W takim razie wejdź na niezawodnycashback.pl, wypełnij formularz i poczekaj aż pieniądze pojawią się na Twoim koncie!

* Promocja trwa do 30 kwietnia bieżącego roku lub do wyczerpania puli nagród. Wszystkie informacje znajdziesz w regulaminie akcji.

Grzejnik Poppy

 

Grzejnik Mondrian

Poznaj grzejniki, które „biorą udział” w akcji promocyjnej

• Poppy – minimalistyczny, schludny i poręczny grzejnik centralnego ogrzewania. Dzięki specyficznemu układowi poziomych profili – raz wysuniętych, raz cofniętych – dodaje wnętrzom zarówno przestronności, jak i oryginalności. Występuje w szerokiej palecie kolorystycznej i kilkunastu wariantach rozmiarowych. Dedykowany zastosowaniu w łazience.

• Mondrian – efektowny grzejnik o intrygującej konstrukcji. Geometrycznie nieoczywisty ożywia wnętrze i współgra z nawet najbardziej wyrafinowaną aranżacją. Z powodzeniem może zawisnąć tuż obok dzieła sztuki, najpiękniejszych mebli i dodatków. Odpowiedni do wszystkich pomieszczeń w domu i mieszkaniu.

Instal Projekt – lider w tworzeniu nowoczesnych grzejników do domu i nie tylko

Instal Projekt to firma spod Włocławka, która od blisko 30 lat zajmuje się produkcją wydajnych i nowoczesnych grzejników – elektrycznych i centralnego ogrzewania. Marka wyróżnia się między innymi ofertą ekskluzywnych grzejników dekoracyjnych, dopasowanych do potrzeb najbardziej luksusowych wnętrz.