KAN z nową wersją polskiej strony internetowej!

KAN z nową wersją polskiej strony internetowej!

Miesiące przygotowań, liczne burze mózgów, dziesiątki konsultacji z informatykami i oto jest! KAN uruchamia nową wersję swojej strony internetowej. Serwis będzie stanowić repozytorium wiedzy na temat produktów znajdujących się w portfolio marki, a także ich praktycznych zastosowań. Nowoczesna, estetyczna szata graficzna i ergonomiczny układ strony sprawiają, iż dostęp do wszelkich informacji jest niezwykle intuicyjny.

Portal na miarę XXI wieku

Nowa strona internetowa KAN – polskiego producenta innowacyjnych systemów instalacyjnych to odpowiedź na oczekiwania klientów i biznesowych parterów firmy. To prawdziwe vademecum, miejsce, w którym każdy będzie mógł znaleźć odpowiedź lub inspirację, jeśli chodzi o zastosowanie rozwiązań oferowanych przez firmę.

– Nasza nowa strona internetowa w niezwykle atrakcyjny i przystępny sposób przedstawia wszelkie zagadnienia związane z systemami instalacyjnymi KAN-therm – mówi Piotr Sokulski, Dyrektor Marketingu Grupy KAN. – Co ją wyróżnia to fakt, iż użytkownicy znajdą tam liczne treści w postaci artykułów przygotowanych przez naszych ekspertów, a także dziesiątki materiałów video, pokazujących praktyczne zastosowanie poszczególnych produktów. Na stronie znalazły się również materiały szkoleniowe, programy i kalkulatory obliczeniowe, a także katalogi, instrukcje, atesty i deklaracje. Oczywiście jak na nowoczesną stronę internetową przystało, jest ona w pełni funkcjonalna w wersji mobilnej.

Nowa strona internetowa KAN to kolejny krok w rozwoju firmy, która już od ponad 30 lat zmienia nasze spojrzenie na wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu instalacji sanitarnych. Zachęcamy do odwiedzenia strony. Znajduje się pod adresem www.kan-therm.com